Deutsch English Polski Русский

Umowy

_C6A5609 kopia

Nasi prawnicy specjalizujący się w negocjowaniu i sporządzaniu umów przygotują dla Państwa wszelkie potrzebne umowy występujące w obrocie gospodarczym. Swoje bogate doświadczenia w tym zakresie prawnicy Kancelarii Radców Prawnych zdobywali przy negocjowaniu i przygotowaniu umów dotyczących realizacji inwestycji oraz umów deweloperskich. W ramach świadczonych usług dla naszych klientów niejednokrotnie przygotowywaliśmy umowy znajdujące zastosowanie w obrocie gospodarczym takie jak np. sprzedaż, najem, leasing, franchising, przeniesienie praw autorskich, umowa przelewu wierzytelności, przejęcie długu. Ta część naszej pracy ma za zadanie odpowiednie zabezpieczenie Państwa interesów w świecie biznesu. Naszym klientom proponujemy kompleksowe opracowanie umów, co pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych sporów. Mając na względzie szybkość obrotu i wymogi dzisiejszego biznesu jesteśmy bardzo elastyczni i szybko reagujemy na potrzeby klientów pojawiające się w tej materii.

Zlecając nam analizę lub sporządzenie umowy mają Państwo pewność, że zostanie ona przygotowana zgodnie z Państwa założeniami, zabezpieczając Państwa interesy w sposób jak najbardziej właściwy.

Jedną z grup do której kierujemy swoje usługi w zakresie sporządzania umów są podmioty działające w oparciu o zamówienia publiczne. Doświadczenia zawodowe naszych prawników pozwala na bezproblemowe i sprawne poruszanie się w tej trudnej materii.