Deutsch English Polski Русский

Kancelaria

Kancelaria Radców Stoppa i Partnerzy świadczy pomoc prawną dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób fizycznych, oferując kompleksowe usługi prawne przede wszystkim w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego i karnego. Największą wartością Kancelarii jest doświadczony zespół profesjonalnych prawników, którzy ze szczególną starannością analizują wszelkie powierzone im sprawy. Zespół ten tworzą doświadczeni radcowie prawni i adwokaci od kilku lat skutecznie działający na rynku usług prawnych oraz aplikanci radcowscy i adwokaccy. Dzięki temu, powierzając nam swoje sprawy, możecie być Państwo pewni, że każda z nich zostanie indywidualnie przeanalizowana, a zaproponowane przez nas rozwiązania będą najbardziej optymalne.

swojej codziennej pracy stykamy się z różnego rodzaju przypadkami, co pozwoliło nam na wyspecjalizowanie się w tych dziedzinach prawa, które stanowią wizytówkę naszej Kancelarii. Świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie wymaga od nas nie tylko gruntownej wiedzy prawniczej, ale również umiejętności znajdowania jak najbardziej praktycznych i zgodnych z interesem Klientów rozwiązań, co gwarantuje skuteczność podejmowanych działań. Każda z powierzonych nam spraw jest traktowana priorytetowo. Jesteśmy przy tym przekonani, że nowoczesne świadczenie usług prawnych powinno opierać się na elastycznej i opartej na wzajemnym zaufaniu współpracy z naszymi Klientami.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa wymaga analizy na wielu płaszczyznach, dlatego też w naszej codziennej praktyce konsultujemy się z wysoko wykwalifikowanymi księgowymi, doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi, rzeczoznawcami majątkowymi i rzecznikami patentowymi.

Wierzymy, że skuteczna i fachowa pomoc prawna może być świadczona jedynie przez wysoko wykwalifikowany zespół o szerokiej wiedzy merytorycznej, działający w sposób innowacyjny i skuteczny. Powierzając nam swoje sprawy możecie być Państwo pewni, że zajmiemy się nimi profesjonalnie.

W ramach działalności Kancelarii oferujemy Naszym Klientom kompleksową obsługę prawną. W zależności od potrzeb proponujemy stałą obsługę prawną lub indywidualną pomoc przy konkretnej sprawie.

Spółka obsługuje zarówno osoby prawne, jak i osoby fizyczne, a także jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej. Posiadamy szerokie doświadczenie w sporządzaniu analiz i opinii prawnych, przygotowywaniu oraz analizowaniu umów dotyczących zarówno obrotu gospodarczego, jak i konsumentów, udzielaniu pomocy w prowadzeniu negocjacji biznesowych, przygotowywaniu analiz prawnych inwestycji oraz w zakładaniu, likwidacji i przekształcaniu spółek. Z uwagi na szerokie przygotowanie teoretyczne jesteśmy w stanie zaoferować klientom nowatorskie i celowe rozwiązania.

Prowadzimy również w imieniu naszych Klientów spory sądowe oraz reprezentujemy ich przed organami administracji. Dokonujemy także, na podstawie udzielonych pełnomocnictw, czynności prawnych w imieniu Klientów, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy Klient przebywa zagranicą.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla klientów zagranicznych.