Zespół

 

Magdalena Lipska

aplikant radcowski

W 2015 roku ukończyła stacjonarne studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji w Gdańsku. W latach 2012-2015 członek Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej na Uniwersytecie Gdańskim. W 2015 roku uzyskała wpis na listę aplikantów radcowskich prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2016 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zajmuje się głównie prawem cywilnym w szczególności prawem spadkowym i rodzinnym.

Włada językiem angielskim.

Zainteresowania: muzyka (w szczególności musicale i spektakle muzyczne), film, sztuka

 

Joanna Kowalska

aplikant radcowski

Ukończyła w 2009 roku studia licencjackie na kierunku Administracja Publiczna na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz w 2012 roku magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2014 roku uzyskała wpis na listę aplikantów radcowskich prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy. Od 2015 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zajmuje się prawem cywilnym oraz prawem pracy, w szczególności tematyką układów zbiorowych pracy.

Włada językiem angielskim.

Zainteresowania: muzyka alternatywna, surrealizm w polskim malarstwie współczesnym, polski himalaizm ( lata 70. i 80.).

 

Adrian Jastrzębowski

aplikant radcowski

Ukończył w 2013 roku studia licencjackie na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz w 2014 roku studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 2014 roku uzyskał wpis na listę aplikantów radcowskich prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2015 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Zajmuje się szeroko pojętym prawem cywilnym, administracyjnym oraz prawem pracy.

Włada językiem niemieckim.

Zainteresowania: sport – w szczególności siatkówka, muzyka alternatywna, film.

 

Anna Lemańczyk

aplikant adwokacki

W 2016 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Lingwistyka stosowana j. angielski z j. niemieckim o spec. tłumaczeniowej na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Rok później ukończyła studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2018 roku jest aplikantem adwokackim przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Zajmuje się prawem cywilnym (głownie rodzinnym) oraz prawem karnym.

Włada językiem angielskim oraz niemieckim.

Zainteresowania: teatr, gra na saksofonie, języki obce.

 

Edyta Nowakowska

aplikant radcowski

W 2016 roku ukończyła stacjonarne studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2014-2015 członek Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej. W 2016 roku uzyskała wpis na listę aplikantów radcowskich prowadzonej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2017 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w toruńskich i gdańskich kancelariach.

Włada biegle językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym.

Do kręgu jej zainteresowań zawodowych należy prawo cywilne, prawo medyczne i prawo farmaceutyczne. W wolnym czasie oddaje się literaturze obyczajowej oraz fantasy. Jej hobby to bieganie oraz joga.

 

Barbara Karkut

aplikant radcowski

W 2017 roku ukończyła jednolite studia magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji w Gdańsku. W 2017 roku uzyskała wpis na listę aplikantów radcowskich prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku. Od 2018 roku aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w trójmiejskich kancelariach. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo pracy oraz prawo cywilne, w szczególności prawo medyczne.

Włada językiem angielskim.

Zainteresowania: cukiernictwo, sport, gra na pianinie.

 

Koleta Czapiewska

prawnik

Zajmuje się prawem cywilnym, prawem  pracy oraz prawem spółek handlowych. W 2017 roku ukończyła magisterskie studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz w  2014 roku magisterskie studia na kierunku Ekonomia i Zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej w 2011 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku Europeistyka w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada kilkuletnie praktyczne doświadczenie biznesowe w spółkach handlowych i osobowych. Ponadto doświadczenie zawodowe jako prawnik zdobywała pracując w trójmiejskich kancelariach.

Włada językiem angielskim.

Zainteresowania: muzyka, podróże.